מוטי דזנה
03-7764977

  שם

  דואר אלקטרוני

  מספר טלפון*

  נושא

  תוכן ההודעה

  בדיקה חשובה
  captcha

  המשרד של מוטי דזנה מעניק לדיירים ליווי וייעוץ משפטי מקצועי, החל בהכרת קבלנים ניהול המו"מ מול הקבלנים וניסוח חוזה תמ"א 38, בחתימה על ההסכם, ועד לסיום הבנייה.

  הכל תוך שימת דגש על ביטחונות וערבויות ראויות לשביעות רצון הדיירים, וזה אחד הדברים היותר חשובים בכניסה לפרוייקט בסדר גודל של בניין.

  עקרונות אצבע להיכנס לתמ"א 38 ולצאת בשלום:

  חשוב להקפיד כי החוזה יכלול חבות תשלומי מס מכל סוג ומין על הקבלן/יזם ולא על הדיירים. עו"ד מוטי דזנה מקפיד כי החוזה יכלול תניה ברורה בעניין תשלומי מס.

  חשוב לבחור יזם בעל ידע וניסיון בתמ"א, מדובר בפרוייקט שמעניק הטבות גדולות מחד, אך מצריך ידע למאפיינים הייחודיים לפרוייקט מסוג שכזה, שכן ישנן עלויות גבוהות יותר מכפי שנהוג להניח מלכה תחילה. לעו"ד מוטי דזנה יכולת לבחון ולחקור את עברו של היזם ו/או הקבלן המבצע, להמליץ לחיוב או לאו בקשר אליהם והכל לאור היכרותו על פרוייקטים וקבלנים קודמים אחרים.

  חשוב למנות חברי נציגות בניין זמינים, המוכנים לתת ממרצם וזמנם לפרוייטק.

  חשוב לבחור עו"ד אמין וחרוץ, אדם שיהיה זמין לשאלות גם אחרי חתימת ההסכם. עו"ד מוטי דזנה אמון על מספר לקוחות רבים, החל ביזמים וכלה באנשים מן הישוב. עו"ד מוטי דזנה נגיש במייל ובטלפון נייד.

  חשוב להסביר לכל הדיירים את יתרונות הפרוייקט, ככל שכל השכנים בבית מסכימים לו, העבודה מול הגורמים המקצועיים תהא חלקה ונוחה לכל הצדדים. עו"ד מוטי דזנה דואג לוודא כי ישנה הסכמה רחבה וקונצנזוס בקרב כל השכנים. ככל שישנו צורך, עורך עו"ד מוטי דזנה פגישה פרטנית עם שכנים מתנגדים וזאת ע"מ להסביר להם את היתרונות ולהציג את מעלות הפרוייקט בפן הכלכי, בפן הבינוי וחידוש המבנה, הכל תוך ריכוך הניגוד והבהרת מהות הפרוייקט והסוגיות הקרדינאליות.

  חשוב להתאזר בסבלנות, כשנה של מו"מ ואישורים ולפחות כפול בזמן הבניה, אולם בסוף מקבלים בניין בסטנדרט בטיחות גבוה, ממ"ד חדש ומרפסת שמש, והכל בלי לשלם כסף. עו"ד מוטי דזנה ישמח להכיר אתכם ולשתף פעולה עם דיירי בניינים המעוניינים ללמוד על תמ"א 38 וביצועו בבניין בו הם גרים

  לקריאה נוספת תמ"א 38

  לקריאה נוספת תמ"א 38

  טיפים לתמא 38_2